Modelja shqiptare lë nam në plazh, skena seksi me të dashurin


Gazeta Express
12 Gusht 2019 19:09

Tika Camaj është një ndër modelet shqiptare që vazhdon të bëjë karrierë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Dy vite më parë kishte konfirmuar se ka kurorëzuar lidhjen me fejesë me David Silvermanit.

Megjithëse martesa mes tyre nuk duket në horizont, bukuroshja dhe amerikani vazhdimisht të shijojnë çdo moment të jetës.

Çifti tashmë ka nisur që pushimet verore dhe po shijojnë plazhet e shteteve evropiane, ku së fundi janë ndalur në Capri të Italisë.

“Me dashuri nga Capri. Më ndiqni në rrjet”, ka shkruar bukuroshja ndër të tjerash në llogarinë personale në Instagram.

Ndryshe, Camaj kohët e fundit ka marrë pjesë në “Javën e Modës në Miami” teksa ka parakaluar në pistën e modës.

View this post on Instagram

With love from Capri #files ❤️ @followmenetwork

A post shared by Tika Camaj (@tikacamaj) on

Artikull i sponsoruar

Te fundit


Kthehu lart