Modelja shqiptare i hap këmbët në jahtin luksoz - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

14/08/2019 18:42

Modelja shqiptare i hap këmbët në jahtin luksoz

Rozë

Gazeta Express

14/08/2019 18:42

Modelja super seksi Françeska Jaçe nuk di të ndalet me fotot super seksi që poston në rrjete sociale.

Modelja seksi së fundmi ka postuar një foto në rrjete sociale ku tërbon imagjinatën e meshkujve  nga jahti me këmbët e hapura.

Krahas fotos seksi modelja shkruan: Në oqeanin e saj të ëndrrave ajo lundroi veten si Mbretëresha e oqeanit.

Jaçe nuk nguron të ndaj foto me ndjekësit e saj në rrjete sociale  nga pushimet luksoze. Në foton e publikuar nga modelja nuk kanë munguar dhe komentet negative, ku e pyesin këngëtaren nëse ka “kapur” ndonjë biznesmen qe bën të tilla pushime luksoze.

Kujtojmë se modelja së fundmi ka shkëlqyer në klipin e reperit Capital T,  ku dukej super seksi./dosja