Modelja seksi dashurohet me 57-vjeçarin: Nuk ka para por ja si më bëri për vete - Gazeta Express

Modelja seksi dashurohet me 57-vjeçarin: Nuk ka para por ja si më bëri për vete

Fun

Gazeta Express

13/06/2019 8:21

Ndoshta nuk e besoni por kjo histori është e vërtetë.

Dashuria mes një modeleje 26-vjeçare seksi dhe partnerit të saj 54-vjeçar në SHBA, është bërë hit në internet.

Pavarësisht paragjykimeve, 26-vjeçarja Sarah Russin shprehet se ra në dashuri me Mason Reese për shkak të personalitetit të tij tërheqës.

“Ai nuk është “babush me lek”. E dashurova për shkak të personalitetit të tij tërheqës”, tha 26-vjeçarja për mediat.

Ata u njohën pas një bisede në Facebook dhe u takuan në Chiller Theater Expo në Neë Jersey dhe tashmë prej atij takimi kanë kaluar 7 muaj që janë bashkë.

Pas një bisede në Facebook, Mason dhe Sarah u takuan në Chiller Theater Expo në Neë Jersey dhe tashmë prej atij takimi kanë kaluar 7 muaj që janë bashkë./a.k/noa.al/