Modelja amerikane: Buka e zezë m’i rriti gjinjtë


Gazeta Express
16 Korrik 2019 21:26

Duket se buka e zezë me të vërtetë bën magji.

Modelja amerikane, Ireland Baldwin, ka thënë se buka e zezë i ka ndihmuar në rritjen e gjoksit.

“Kam ngrënë shumë bukë të zezë dhe si duket ajo po ndikon ën gjinjtë e mi”, tha 23 vjeçarja në Instagram.

Buka mban 110 kalori.

Ndjekësit e saj në Instagram kanë reaguar me komente të mira për bukën e zezë.

Aktualisht nuk ka studime që mbështesin teorinë e Baldwin që buka e zezë rritë gjinjtë./Gazeta express/

View this post on Instagram

hi 👋🏼 bye 👋🏼 @tizianolugli

A post shared by ireland (@irelandbasingerbaldwin) on

Te fundit


Kthehu lart