Modelja 65 vjeçare me trup që do ta kishin zili edhe vajzat e reja - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

23/05/2019 7:45

Modelja 65 vjeçare me trup që do ta kishin zili edhe vajzat e reja

Rozë

Gazeta Express

23/05/2019 7:45

Christie Brinkley është një modele amerikane, e cila shkëlqen që prej viteve ’70. Pavarësisht viteve të shumta që kanë kaluar, ajo vijon të ketë një trup të mbajtur dhe të ngjashëm me modelet sa 1/3 e moshës së saj.

Christie është 65 vjeçe dhe se fundmi ka shkuar me pushime në vajzat e saj duke ekspozuar edhe trupin që do t’ia kishin zili edhe vajzat e reja.

E pyetur për këtë trupin thuajse perfekt ajo shprehet se ecën shumë dhe ha shëndetshëm.