Mjekra i bën meshkujt më tërheqës - Gazeta Express

Ballina

Gazeta Express

07/07/2019 22:00

Mjekra i bën meshkujt më tërheqës

Ballina

Gazeta Express

07/07/2019 22:00

Në trendët e fundit burrat me stil shpesh e rrisin mjekrën.

Studimet e fundit kanë treguar se meshkujt me mjekër i tërheqin gratë më shumë. E gjitha sepse ajo e bën mashkullin të duket më i pjekur dhe mashkullor, teksa femrat në mënyrë të pavetëdijshme ata fillojnë t’i perceptojnë si baballarë më të mirë.

Ne ju sjellim disa fotografi sesi duken disa meshkuj me mjekër dhe pa të, ndryshimi është drastik./Express/