Kthehu lart

Vetura fantazmë shfaqet nga asgjëja në mes të rrugës

Vetura fantazmë shfaqet nga asgjëja në mes të rrugës GazetaExpress

Një video e publikuar në YouTube, shfaq momentin kur një veturë shfaqet nga asgjëja në mes të rrugës.

Videoja, e kapur nga kamera brenda një veture, shfaq momentin kur një veturë rastësisht shfaqet para saj në një trafik të zënë në Rusi.

Njerëzit e kanë shikuar këtë video më shumë se 900,000 herë dhe nuk ndalojnë së shikuari atë, duke mos e kuptuar se si u shfaq vetura në mes të rrugës, transmeton Gazeta Express.

Vetura për pak pëson aksident me të. Shikojeni videon më poshtë: 

    Data: 10 Prill 2018 10:45
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera