Milioneri i Katarit i afrohet gazetares që po raportonte direkt dhe i bën dhuratë luksoze, e fton në Lambrgohinin e tij - Gazeta Express
string(118) "milioneri-i-katarit-i-afrohet-gazetares-qe-po-raportonte-direkt-dhe-i-ben-dhurate-luksoze-e-fton-ne-lambrgohinin-e-tij"

Fun

Gazeta Express

09/12/2022 8:17

Milioneri i Katarit i afrohet gazetares që po raportonte direkt dhe i bën dhuratë luksoze, e fton në Lambrgohinin e tij

Fun

Gazeta Express

09/12/2022 8:17

Gazetarja argjentinase Sofia Martinez po raportonte drejtpërdrejt nga Kmapionati Botëror në Katar kur një milioner nga Katari iu afrua dhe e ftoi në veturën e tij luksoze të tipit “Lamborghini”.

Korrespondentja e ESPN dhe programit “Perros de Calle” u befasua nga veprimi i pasanikut të Katarit gjatë raportimit.

Lexo Edhe:

Gjegjësisht, në Lamborghini kishte një kuti të zezë me një version të vogël të trofeut të Kupës së Botës me një hark në sediljen e makinës.

Gazetarja e habitur e pyeti: “A është për mua?” dhe pasaniku iu përgjigj: “Po, është e jotja”.

Më pas ajo hapi kutinë dhe pa një celular me vlerë të paktën 1000 euro.

Gazetarja e pranoi dhuratën, por shumë e paralajmëruan se nuk duhej ta bënte pasi fshihet një qëllim i milionerit pas këtij veprimi./Telegrafi