Milani me më të mirët për të vazhduar ëndrrën për Champions League


Gazeta Express
28 Prill 2019 19:39

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Torinos dhe Milanit.

Aktualisht, me fitoren e Romës, Milani ka mbetur jashtë zonës Champions League dhe për këtë, të besuarit e Gennaro Gattusos duan patjetër fitore për t’u rikthyer në pozitën e katër, raporton Gazeta Express.

Torino:

Milan:

Te fundit


Kthehu lart