Mihrija, “e freskët si një 20-vjeçare” në foton e fundit - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

22/04/2019 21:32

Mihrija, “e freskët si një 20-vjeçare” në foton e fundit

Rozë

Gazeta Express

22/04/2019 21:32

Këngëtarja Mihrije Braha gjithmonë reflekton rini në foto që poston në rrjetet sociale

E tillë është edhe fotoja e saj e fundit ku Mihrija vazhdon të duket njëra prej këngëtarëve që nuk di të plaket.

Këtë ajo e ka bërë edhe sot, ku ka postuar një foto që duket se e ka bërë në mëngjes para Qendrës Tregtare në Bregun e Diellit e ku Mihrija përsëri duket si një çik e re derisa ka të veshura veshje sportive.

Ndryshe, Mihrije viteve të fundit ka thënë se më shumë është e angazhuar për në dasma sesa me projekte dhe këngë të reja. /GazetaExpress/