Kthehu lart
Shto shpallje Falas

23 Prill
23:31

Ore mesimi per Matematike Financiare Ore mesimi per Matematike Financiare Me marrëveshje

Prishtinë

Të tjera

23 Prill
21:14

Iphone 4 Iphone 4 180.00 €

Prishtinë

Telefona

23 Prill
21:14

SHITET SHTËPIA 185m2 NË LAGJEN E RE MAT ME 2.5 ARI SHITET SHTËPIA 185m2 NË LAGJEN E RE MAT ME 2.5 ARI Me marrëveshje

Prishtinë

Shtëpi

23 Prill
21:14

teknoblej.com - PRESTIGIO TABLET PMP3970B DUO teknoblej.com - PRESTIGIO TABLET PMP3970B DUO 119.00 €

Ferizaj

Tablet

23 Prill
21:14

teknoblej.com - SAMSUNG LED UE40F6400 teknoblej.com - SAMSUNG LED UE40F6400 599.00 €

Mitrovicë

TV & Monitor

23 Prill
21:14

teknoblej.com - FUEGO LED TV 32 FG3202 teknoblej.com - FUEGO LED TV 32 FG3202 189.00 €

Prishtinë

TV & Monitor

23 Prill
21:14

teknoblej.com - LG LED 32LN5400 teknoblej.com - LG LED 32LN5400 289.00 €

Prishtinë

TV & Monitor

23 Prill
18:38

Shes Shtepin ne Lagjen Qendresa 200m/2 me 2 ari e 60 metra Shes Shtepin ne Lagjen Qendresa 200m/2 me 2 ari e 60 metra 80,000.00 €

Prishtinë

Shtëpi

23 Prill
18:38

Leshohet banesa me qera ne Ulpiane Leshohet banesa me qera ne Ulpiane 350.00 €

Prishtinë

Banesë

23 Prill
16:43

SHITET BANESA NE BREGUN E Diellit II, TE BANESAT E BARDHA, KATI I V, 65m2 neto, SHITET BANESA NE BREGUN E Diellit II, TE BANESAT E BARDHA, KATI I V, 65m2 neto, Me marrëveshje

Prishtinë

Banesë

23 Prill
16:43

Monitora,Shtepiz,Tastjera,Printer,Hardisk,Mbajtse Monitorit apo TV Monitora,Shtepiz,Tastjera,Printer,Hardisk,Mbajtse Monitorit apo TV Me marrëveshje

Prishtinë

Kompjuter PC

23 Prill
16:43

Tastjerat ne gjendje te rregullt Tastjerat ne gjendje te rregullt 4.00 €

Ferizaj

Pjesë dhe shtesa

23 Prill
15:44

Shitet banesa 57m2 te banesat e TREGTIS Shitet banesa 57m2 te banesat e TREGTIS 54,990.00 €

Prishtinë

Banesë

23 Prill
14:15

shes iphone 5 shes iphone 5 360.00 €

Prishtinë

Telefona

23 Prill
14:08

Banesë në shitje në Arbëri Banesë në shitje në Arbëri 125,000.00 €

Prishtinë

Banesë

23 Prill
14:08

PSP GO 16GB 170 euro (Cmimi i diskutueshem). PSP GO 16GB 170 euro (Cmimi i diskutueshem). Me marrëveshje

Prishtinë

Lojera

23 Prill
14:08

Banesë në shitje në Breg diellit Banesë në shitje në Breg diellit Me marrëveshje

Prishtinë

Banesë

23 Prill
13:22

Objekte Biznesi me Qeradhenie Objekte Biznesi me Qeradhenie Me marrëveshje

Prizren

Objekt afarist

23 Prill
11:21

Shitet Banese prej 55m2 ne Lagjen Tophane Shitet Banese prej 55m2 ne Lagjen Tophane Me marrëveshje

Prishtinë

Banesë

23 Prill
11:21

KJO ESHTE BANESA per TY ===>BLEJE<=== KJO ESHTE BANESA per TY ===>BLEJE<=== Me marrëveshje

Prishtinë

Banesë

23 Prill
11:21

Loakl me qera ne Ulpiane Loakl me qera ne Ulpiane 699.00 €

Prishtinë

Lokal

23 Prill
11:10

Salloni i dyerve te blinduara BENI-X Salloni i dyerve te blinduara BENI-X Me marrëveshje

Pejë

Të tjera

23 Prill
11:10

Nivelizim-ibercuk dyshemeve ndertim Nivelizim-ibercuk dyshemeve ndertim 1.20 €

Prishtinë

Të tjera

23 Prill
11:10

Izolimin e shtepijave me stiropor fasada ndertim nivelizim-ybercuk Izolimin e shtepijave me stiropor fasada ndertim nivelizim-ybercuk Me marrëveshje

Prishtinë

Projektim & Ndërtim

23 Prill
11:10

Banes me Qira e Mobiluar Banes me Qira e Mobiluar Me marrëveshje

Prishtinë

Banesë

23 Prill
11:10

Leshohet Banes me qera (apartamenti) Leshohet Banes me qera (apartamenti) Me marrëveshje

Prishtinë

Banesë

23 Prill
11:09

NTP XHAMKI per thyrjen dhe prejen e te gjithave betoneve NTP XHAMKI per thyrjen dhe prejen e te gjithave betoneve Me marrëveshje

Kaçanik

Vegla pune

23 Prill
11:09

Jap me Qera Lokalin 84m2 Jap me Qera Lokalin 84m2 Me marrëveshje

Prishtinë

Lokal

23 Prill
11:09

Shes Shtepin ne Presheve Shes Shtepin ne Presheve Me marrëveshje

Prishtinë

Shtëpi

23 Prill
11:09

Mobile 3-2-1-1 Mobile 3-2-1-1 300.00 €

Prishtinë

Pajisje tjera shtëpiake