Merr nota të dobëta, babai detyron të birin ta thyejë Play Station


Gazeta Express
4 Prill 2019 18:01

Videoja në të cilën djali shkatërron PlayStation u bë virale në rrjetet shoqërore dhe menjëherë shkaktoi reagime të përbashkëta.

“Babai e detyron djalin e tij për të shkatërruar Play Station për shkak të notave të këqija”, shkruan një komentues i zemëruar.

Në video shihet babai si e detyron të birin ta shkatërrojë pajisjen e tij të preferuar për shkak të notave të dobëta në shkollë

Source: Father Forces Son to Destroy PlayStation Due to Poor Grades by ViralHog

Te fundit


Kthehu lart