Meriton Mjekiqi habitet nga komenti i Heidi Bacit për të: Je skuth - Gazeta Express
string(65) "meriton-mjekiqi-habitet-nga-komenti-i-heidi-bacit-per-te-je-skuth"

Rozë

Gazeta Express

14/05/2024 9:37

Meriton Mjekiqi habitet nga komenti i Heidi Bacit për të: Je skuth

Rozë

Gazeta Express

14/05/2024 9:37

Banorët e Big Brother VIP Albania 3 duhej të bënin komente për njëri-tjetrin e më pas të gjenin autorin.

Ata kanë dhënë mendimet e tyre për konkurrentët me të cilët nuk kanë raporte edhe aq të mira.

Lexo Edhe:

Një të tillë e ka bërë edhe Heidi Baci për prezantuesin nga Kosova, Meriton Mjekiqi.

“Meritoni për mua është skuth dhe nuk më pëlqen fare”, ka qenë komenti i modeles për moderatorin.

Të gjithë banorët njëzëri thanë emrin e Heidit, e që më pas u kërkua të tregonte arsyen.

Përkundër se Meritoni ka rregulluar raportet me Romeo Veshajn, këtë nuk e ka bërë me Heidin.

Ata duket se nuk po gjejnë paqe të njëri-tjetri dhe se kanë disa hatërmbetje.