Mëngjeset e Ministrit Kujtim Gashi


Gazeta Express
15 Prill 2019 13:20

I ftuar në programin e mëngjesit në kuadër të rubrikës “Kafja Express” në T7, ishte Ministri i Kulturës Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi.

Gashi ka folur për punën dhe angazhimet ditore, e përveç këtyre ai ka treguar edhe për mëngjeset dhe përditshmërinë e e tij jashtë ministrisë.

Ndiqeni videon nga emisioni #Gjesi për të parë intervistën me ministrin Gashi:

Te fundit


Kthehu lart