Melinda, ju premton një këngë të nxehtë dhe seksi - Gazeta Express

Melinda, ju premton një këngë të nxehtë dhe seksi

Rozë

Gazeta Express

10/06/2019 20:30

Reperja Melinda Ademi ka paralajmëruar një hit të nxehtë për të gjithë fansat e saj, pak para verës

Reperja ka postuar një foto në rrjetet sociale ku ka thënë se ajo është duke përgatitur diçka tepër të nxehtë për fansat e saj.

“Kuukuuu, çka po vjen, Po du me dit a jena gatiii”, ka shkruar ajo në Instagram duke postuar një foto tepër seksi.

Melinda, përpos që është një repere që sjell këngë ajo disa herë ka dashur edhe probleme, duke i bërë “dissa” rivaleve të saj. /GazetaExpress/

View this post on Instagram

Kuukuuu qka po vjen ? Po du me dit a jena gatiii ??

A post shared by MELINDA (@melindaademi) on