Melinda, gjysmëlakuriq përballë publikut


Gazeta Express
9 September 2019 19:41

Melinda Ademi di që të jetë provokative edhe kur këndon në publikë

Ajo ka qenë duke kënduar në njërën prej klubeve dhe është shfaqur tepër provokative.

View this post on Instagram

excuse you? 🌪🙃

A post shared by MELINDA (@melindaademi) on

Reperja ka pasur të veshur një veshje gjysmëlakuriq ngjyrë të bardh e cila ndriçonte me gurë të bardh.

Këngëtarja lansoi këngën e saj më të re, “A po do pak” para tri jave. /GazetaExpress/  

Te fundit


Kthehu lart