Melinda Ademi publikon këngën e re - Gazeta Express

Melinda Ademi publikon këngën e re

Rozë

Gazeta Express

18/08/2019 19:01

Reperja shumë e përfolur shqiptare, Melinda Ademi ka publikuar projektin më të ri muzikor.

Kënga titullohet “A po don pak” dhe është publikuar e shoqëruar me videoklip.

Tekstin e ka shkruar artistja në bashkëpunim me Denk dhe Tonic, ndërsa për beatin është përkujdesur Daltons.

Kënga është publikuar në kanalin zyrtar të Melindës në Youtube dhe mbetet të shihet se a do të pëlqehet nga publiku.

Melinda – A po don pak

Stream or Download „A PO DON PAK” by MELINDA here ? http://avd.lnk.to/APoDonPak ? Produced: PANDA MUSIC Lyrics: Melinda, Tonic & Denk El Director: Valon Aziri Beat: Daltons Mix: Niklas Neumann Assistant Mixer: Tonic Master: Lex Barkey Styling: Wallone group Makeup: Adelina Hasani ℗ AVD Digital // © PANDA MUSIC & Melinda Ademi