‘Me ty kam pas shumë kujtime’, Keisi i thotë të gjitha për Stresin me këtë video


load
Gazeta Express
22 Tetor 2019 15:33

Prej muajsh të ndarë, por Stresi dhe Keisi vazhdojnë të jenë në qendër të vëmendjes së mediave për çdo deklaratë apo veprim të tyre. Stresi pak ditë më parë deklaroi se po përpiqet ta rikthejë Keisin e madje la të kuptohet se dasma do bëhet.

Ndërsa Keisi e cila ndodhet në SHBA, duket se nuk e ka harruar akoma historinë e dashurisë me reperin.

Në videon e publikuar në Instagram, të ruajtur nga Dosja, Keisi shfaqet me këngën e Capital T “Kujtime” në sfond. Keisi ka publikuar pikërisht pjesën ku Capital T këndon: “Me ty kam pas shumë kujtime”.

Pikërisht kjo video ka bërë të përflitet se Keisi nuk e ka harruar akoma Stresin.

Te fundit


Kthehu lart