Me kokën e mbuluar! Oriola Marashi me pushime luksoze në Dubai, ja kush e shoqëron - Gazeta Express

Me kokën e mbuluar! Oriola Marashi me pushime luksoze në Dubai, ja kush e shoqëron

Rozë

Gazeta Express

06/11/2019 18:47

Modelja e njohur Oriola Marashi është një nga vajzat më të komentuara të showbizit shqiptare.

Ajo herë pas here vendoset në qendër të mediave për shkak të fotove provokuese që publikon.

Së fundmi, Oriola ka pozuar në një prej restoranteve më luksoze në Dubai, Emiratet e Bashkuara Arabe.

Bukuroshja ka tërhequr vëmendjen e të gjithëvë me veshjen që i tregon format perfekte.

Oriolaa shoqërohej nga mikesha e saj Erida Lama me të cilën ka bërë edhe një shëtitjeje me makinë në shkretëtirë.

Dy vajzat shfaqen të veshura me shall karakteristik të arabëve dhe duken tepër të kënaqura nga pushimet./newsbomb