Me diell dhe vrnaësira - Gazeta Express

Gazeta Express

15/05/2019 9:19

Me diell dhe vrnaësira

Gazeta Express

15/05/2019 9:19

Në mbarë vendin sot do të mbajë mot me diell dhe vranësira, të cilat do të shoqërohen me reshje të shkurtra shiu.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 7-9 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 19-21 gradë Celsius.