Mbesa e Princeshës Diana bën publike romancën me miliarderin 60-vjeçar - Gazeta Express

Mbesa e Princeshës Diana bën publike romancën me miliarderin 60-vjeçar

Rozë

Gazeta Express

16/05/2019 15:37

Që prej verës së kaluar, flitet për një romancë mes tyre.

Por, vetëm një ditë më parë, ata e kanë konfirmuar lidhjen e tyre, duke u shfaqur bashkë në publik.

Bëhet fjalë për mbesën e Princeshës së ndjerë Diana, Lady Kitty Spencer dhe manjatin e modës Michael Lewis.

Ata u fotografuan dje për herë të parë bashkë në Manhatan dorë për dore, ndërkohë që verën e kaluar ishin fotografuar duke dalë njëri pas tjetrit nga i njëjti hotel, por nuk e konfirmuan lidhjen e tyre.

Edhe pse Michael (60 vjeç) është sa dy herë në moshë në krahësim me Spencer, e cila është 28 vjeç, kjo gjë nuk e ka penguar romancën e tyre.

Aq më tepër kur në mes hyjnë paratë, pasi Michael llogaritet se ka qindra milionë dollarë pasuri.

With a subtle hand resting on his shoulder, Lady Kitty Spencer gives the game away at last – in a gesture that publicly confirms her relationship with fashion tycoon Michael Lewis for the first time
Lady Kitty with a stunning ring
This was the first-ever picture of Lady Kitty with Mr Lewis, taken in New York on May 11
Last August, The Mail on Sunday first revealed the relationship between Lady Kitty, the 28-year-old niece of Princess Diana, and the owner of the Whistles high street chain
Wearing a pink polo-neck jumper and colourful trousers, she accessorised with a pair of mirrored sunglasses and an enormous diamond ring on her right hand, pictured above. They have taken pains to keep a lid on their romance since it was revealed last summer