Marina Vjollca ndryshon dukjen por fansat kanë mbetur të zhgënjyer! - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

12/06/2019 17:01

Marina Vjollca ndryshon dukjen por fansat kanë mbetur të zhgënjyer!

Rozë

Gazeta Express

12/06/2019 17:01

Marina Vjollca, është nga ata vajza shqiptare, që vështirë të të hiqen nga mendja, jo vetëm për fytyrën engjëllore dhe të ëmbël, por edhe për format bombastike të trupit të saj.

Në këtë periudhë pushimi të detyruar nga impenjimet televizive, ish-bukuroshja e “Procesit Sportiv” po e shfrytëzon për të shijuar martesën me reperin e njohur Getoar Selimi.Por vihet re se është edhe shumë aktive në rrjetet sociale, ku poston fotografi të shumta nga pushimet e saj luksoze apo edhe fotografi profesionale.E në foton e fundit aq e madhe ishte forca e makeup-it sa Marina ndryshoi totalisht në pamje.

Nisur nga dukja natyrale që e ka karakterizuar moderatoren ndër vite  tonet e errëta, hijëzimet në sy dhe buzët e konturuara e bënë Vjollcën të dukej si kushdo tjetër vetëm Marina jo.

Dhe ky ndryshim nuk është pritur fare mirë nga një pjesë e mirë të ndjekësve të saj.

Dhe në mes Marinës me makeup të lehtë dhe Marinës me makeup të rëndë ndjekësit zgjedhën të  parë.

Image
Image
Image