Manolas shënon në debutim te Napoli - Gazeta Express

Sport

Gazeta Express

19/07/2019 19:05

Manolas shënon në debutim te Napoli

Sport

Gazeta Express

19/07/2019 19:05

Napoli është duke e mposhtur 4-0 në miqësore skuadrën e FeralpiSalo.

Në këtë ndeshje ka shënuar edhe transferimi i ri i Napolit, Konstantinos Manolas.

Ai zhbllokoi rezultatin duke shënuar për 1-0 në minutën e 6’, kurse më pas realizuan edhe Simone Verdi 53’ dhe 62’ si dhe Lorenzo Tonelli 59’, raporton Gazeta Express.