Mane e kalon Liverpoolin në epërsi kundër Southamptonit


Gazeta Express
17 Gusht 2019 16:49

Liverpooli ka arritur të kalojë në epërsi me rezultat 1:0 në ndeshjen kundër Southamptonit, e cila po zhvillohet për momentin në stadiumin St. Mary’s dhe është e vlefshme për xhiron e parë të sezonit të ri të Premierligës.

Disa momente para përfundimit të pjesës së parë, Sadio Mane e shënoi një gol për t’ia dhënë epërsinë minimale skuadrës së Jurgen Kloppit, raporton Gazeta Express.

Te fundit


Kthehu lart