“Malli m’ka marrë” thotë Capital T - Gazeta Express
string(31) "malli-mka-marre-thote-capital-t"

“Malli m’ka marrë” thotë Capital T

Muzike

Gazeta Express

19/07/2023 19:55

Capital T ka lansuar këngën e tij më të re

“Malli m’ka marrë” është kënga e re e Capital T që ka lansuar sot.

Lexo Edhe:

Edhe kjo është një këngë verore e reperit që vjen në stinën e verës derisa për dallim nga këngët e tjera, kënga në muzikën e saj ka të inkorporuar edhe instrumente folklorike, si ai i çiftelisë.

“Panda Music” është prodhues i kësaj kënge derisa teksti dhe melodia e këngës është bërë nga Capital T bashkë me Tonic & Denk. /GazetaExpress/