Makina “Range Rover” shkrumbohet natën, policia jep detajet e para - Gazeta Express

Ballina

Gazeta Express

14/11/2019 9:22

Makina “Range Rover” shkrumbohet natën, policia jep detajet e para

Ballina

Gazeta Express

14/11/2019 9:22

Nje makine tip “Range Rover” eshte perfshire nga flaket gjate mbremjes se djeshme. Policia e Elbasanit ben me dije se makina e djegur eshte ne pronësi të shtetasit M.A.

POLICIA-ELBASAN

Sipas te dhenave te para, mjeti ishte i parkuar në rrugë pranë banesës dhe si pasojë e zjarrit mjeti është djegur pjesërisht.

Dyshimet e para flasin per nje zjarr aksidental, por grupi hetimor po vijon punen per zbardhjen e plote te ngjarjes.

Elbasan / Informacion paraprak

Gjatë mbrëmjes së djeshme ka rënë zjarr në mjetit tip “Range Rover”, në pronësi të shtetasit M.A.,

Mjeti ishte i parkuar në rrugë pranë banesës dhe si pasojë e zjarrit mjeti është djegur pjesërisht.

Nga hetimi paraprak dyshohet se zjarri është aksidental. Grupi hetimor vijon punon për dokumentimin e plotë të ngjarjes