Makina përplas 53-vjeçarin nga Prilepi


Gazeta Express
16 Prill 2019 10:21

Më 15 prill 2019, në orën 20:40, në fshatin Obroshani të Prilepit, një automjet i tipit “Golf” me targa të Manastirit, i drejtuar nga S.B. (51) nga fshati Pashino Ruvci i Prilepit, ka goditur këmbësorin P.Sh. (53) nga fshati Obrashani.

Personi P.Sh. ka marrë lëndime të rënda fizike, dhe menjëherë është transportuar në spitalin e Prilepit.

Te fundit


Kthehu lart