Makina aksidenton rëndë 45-vjeçar me motoçikletë - Gazeta Express

Gazeta Express

07/12/2019 21:23

Makina aksidenton rëndë 45-vjeçar me motoçikletë

Gazeta Express

07/12/2019 21:23

Një 45-vjeçar i cili po udhëtonte me motoçikletë është aksidentuar nga një automjet në vendin e quajtur Fratar në Ballsh.

I plagosur është identifikuar si Jonuz Mucaj, i cili mori plagë të rënda.

45-vjeçar u dërgua menjëherë në spital, ku mori ndihmën mjekësore, por gjendje e tij raportohet e rëndë, pasi mjeket thonë se ai mund të humbasë njërën këmbë.

Policia dhe grupi hetimor po punojnë për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.