Majmuni i lazdruar zhvesh turisten, ia ekspozon gjoksin - Gazeta Express

Fun

Gazeta Express

06/06/2019 20:30

Majmuni i lazdruar zhvesh turisten, ia ekspozon gjoksin

Fun

Gazeta Express

06/06/2019 20:30

Një vajzë 21-vjecare po pozonte me një majmun në Bali të Indonezisë, kur gjërat dolën pak nga kontrolli.

Kafsha po kruhej për disa sekonda dhe kur lëvizi, tentoi ti ulte fustanin duke i ekspozuar pak të brendshmet. Fatmirësisht nuk ishte shumë këmbëngulës dhe u largua.

Sarah Wijohn kishte udhëtuar nga Zelanda e Re për të festuar ditëlindjen në Bali.

“Ne qeshëm shumë për shkak të majmunit. Mbi të gjitha, qëndrimi ynë në Bali ishte fantastik”, tha nëna e Sarah.

Stafi i “The Sacred Monkey Forest Sanctuary” thanë se ky veprim është normal dhe duhet të pritet nga majmunët.