Majk dhe Majlinda Zeka sot kanë festë, djali i “bashkon” - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

19/05/2019 11:54

Majk dhe Majlinda Zeka sot kanë festë, djali i “bashkon”

Rozë

Gazeta Express

19/05/2019 11:54

Roani, djali i Majk dhe Malinda Zekës sot feston ditëlindjen e dytë.

Njëri prej emrave më të përfolur të fëmijëve të fytyrave publike është Roan, djali i Majk dhe Majlinda Zekës, çift ky i cili para dy viteve ishin pjesë e të gjitha medieve, shkruan Gazeta Express. 

Fëmija më i ëmbël, Roani sot feston ditëlindjen e tij të dytë. 

Majlinda, e cila është nënë shumë e përkushtuar, ka uruar të birin me

fjalët më të ëmbëla duke ndjer edhe nostalgji për kohën e para dy viteve duke thënë; “ Sot dy vite ishte dita më e lumtur e jetës sime, Zoti më bekoi me ty Roan❤️. Urime ditelindjen jeta e mamit, paq fatin dhe lumturin e botes??” .

Po ashtu edhe Majk tha fjalët më të mira për të, duke ja dedikuar cdo vepër e sukses të tij, Roanit. 

Ndryshe Roani është një pozer fantastik, ku secila foto e tij e realizuarnga fotografët është e shkelqyer. / Gazeta Express/