Lyon – PSG, Neymar kthehet në formacion - Gazeta Express

Lyon – PSG, Neymar kthehet në formacion

Sport

Gazeta Express

22/09/2019 20:15

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Lyonit dhe PSG-së.

Pasi mungoi në Champions League për shkak të dënimit nga UEFA, Neymar Junior është rikthyer në formacionin e Paris Saint Germain.

Kurse Mbappe dhe Cavani janë lënë sërish jashtë, Tuchel s’dëshiron t’i rrezikojë.

Mungon edhe Mauro Icardi.

Lyon:

PSG: Navas – Meunier, T.Silva (c), A.Diallo, Bernat – Marquinhos, Gueye, Herrera – Di Maria, Choupo-Moting, Neymar.