Lumir Abdixhiku: Derisa të tjerët rrahen, Vjosa me urtësi shpalosi programin - Gazeta Express

Lumir Abdixhiku: Derisa të tjerët rrahen, Vjosa me urtësi shpalosi programin

Lajme

Gazeta Express

11/09/2019 23:12

Anëtari i Kryesisë së LDK’së, Lumir Abdixhiku, ka reagur për rrahjen që ka ndodhur pas emisionit Pressing Zgjedhor në mes të Dardan Molliqaj dhe Haki Abazit.

“Derisa të tjerët fyhen, shahen, rrahen e gulçojnë, Vjosa, me urtësi, me mendje e me ide plot, shpalosi fotografinë e Republikës që ëndërrojmë”

“Këta jemi ne. Kështu janë ata”, ka thënë ai.