Lukaku po shkëlqen për Belgjikën, shënon dhe asiston brenda tre minutave


Gazeta Express
10 Tetor 2019 21:21

Belgjika është duke e mposhtur 2-0 San Marinon.

Romelu Lukaku deri më tani është duke lënë gjurmë në këtë ndeshje,

Ai fillimisht ka shënuar për 1-0 në minutën e 28’, derisa tre minuta më vonë, në atë të 31’, asistoi për 2-0, gol i shënuan nga Chadli, raporton Gazeta Express.

Me këtë fitore, Belgjika kualifikohet edhe matematikisht në Euro 2020.

Te fundit


Kthehu lart