Luizi na bëri sërish konfuz për shtatzëninë e përfolur të Kiarës - Gazeta Express
string(64) "luizi-na-beri-serish-konfuz-per-shtatzenine-e-perfolur-te-kiares"

Luizi na bëri sërish konfuz për shtatzëninë e përfolur të Kiarës

Rozë

Gazeta Express

12/09/2023 16:44

Prej javësh në rrjetet sociale dhe media po përflitet për një shtatzëni të mundshme të Kiara Titos.

Shkas për këtë u bënë disa postime të Luizit, i cili i ka hedhur sërish benzinë zjarrit.

Lexo Edhe:

Së fundmi ai ka publikuar një foto krah një gruaje shtatzënë ku shkruan: Rrahjet më të ëmbla në botë!

Nuk dihet nëse Luizi me këto postime po na zbulon diçka apo thjeshtë po bënë shaka dhe krijon konfuzitet. /afterparty/