‘Luftë’ për një femër. Gruaja e kishte burrrin në Itali, i dashuri që mbeti viktimë kishte marrë vesh se shtëpia ishte mbushur me burra - Gazeta Express

‘Luftë’ për një femër. Gruaja e kishte burrrin në Itali, i dashuri që mbeti viktimë kishte marrë vesh se shtëpia ishte mbushur me burra

Ballina

Gazeta Express

10/10/2019 9:13

Personi që mbeti viktimë në Kavaje hyri ne arme ne banesen e te dashures, pasi kishte marre vesh se aty ndodheshin persona te tjere.

Gazetari i “Panorama” raporton se ne banesen e gruas me iniciale M.Q ishin polici i burgjeve qe mbeti i plagosur dhe dy persona te tjere.

Shtetasja M.Q nderkohe ishte e martuar dhe burrin e kishte ne Itali.

Viktima Dritan Haxholli kishte lidhje dashurie me gruan dhe kishte marre vesh se ne shtepine e saj ndodheshin persona te tjere. Rremben kallashin dhe hyn ne banese. Ne sherr e siper ka qelluar policin e burgjeve, Bledar Tocin, nderkohe qe ky i fundit i pergjigjet me pistoleten e sherbimit duke e goditur ne qafe dhe lene te vdekur.

Policia ben kontroll ne banesen e efektivit Toci dhe te velllait dhe gjeten tete doza hashash.