Lucie e hijeshon detin


Gazeta Express
19 Qershor 2019 19:55

Ylli i Love Island ka treguar fizikun e saj seksi në bikine derisa ka treguar disa foto nga e kaluara e saj pasi ka mbetur e vetme në vilë pas largimit të Joe

Ajo ka rënë në sy për vijat e saj gjatë emisionit për lidhje në Angli, sidomos me dukjen e saj seksi.

Lucie Donlan e ka treguar në këto foto se pse është njëra prej vajzave më të dashura nga Love Island pasi që ka bërë një fotosesion seksi në plazhin Fistral të Cornëall vitin e kaluar.

Me profesion surfiste, ajo shfaq linjat e saj në bikine para se të dal në televizion, edhe pse tani e pret një punë e vështirë pasi që do të jetë e vetme dhe pa partnerin e saj Joe Garratt, i cili befasisht u largua nga villa gjatë të martës në emisionin që transmetohet në ITV2. /GazetaExpress/

Te fundit


Kthehu lart