Luana Vjollca e pa konkurencë - Gazeta Express

Pa Kategori

Gazeta Express

08/10/2019 14:25

Luana Vjollca e pa konkurencë

Pa Kategori

Gazeta Express

08/10/2019 14:25

Luana Vjollca i është kthyer ekranit me sezonin e tretë të spektaklit “Shiko kush luan”.

Janë shfaqur vetëm dy emisione deri më tani, por ka mjaftuar që bukuroshja nga Tirana të pushtoj rrjetet sociale me emisionin e saj.

Me një numër rekord klikimesh në kanalin “Youtube” dhe me qindra video në rrjetet sociale si “Facebook” e “Instagram”, Luana vërteton edhe njëherë që është e pa konkurencë në botën e spektakleve në Shqipëri.

Me plot dy orë program, Luana tashmë tre sezona argëton publikun shqiptar duke sjellë të ftuarit ndryshe nga që publiku i njeh.

Vëmendje të madhe prezantuesja, e cila në këtë projekt vjen edhe si autore, merr edhe me paraqitjen e saj të kuruar deri në detajin më të fundit.

Luana është një nga femrat më të ndjekura shqiptare në rrjetet sociale. Në “Instagram” ajo ndiqet nga më shumë se 1.6 milion ndjekës, të cilët janë shumë aktiv dhe të interesuar për projektet por edhe jetën private të saj./GazetaExpress/