Luana, vjen seksi në fotot e fundit


Gazeta Express
14 Maj 2019 19:10

Që disa ditë ajo ka hedhur në Instagram foto të ndryshme por sot kanë ardhur disa nga fotot e saj që ajo i ka realizuar në Prishtinë

Luana Vjollca nuk di të ndalet.

Pasi që ka realizuar dy këngë brenda 4 muajve, Luana nuk ka të ndalur duke realizuar fotosesione, e që shumica e tyre janë në Kosovë.

Luana tashmë ka disa vite që thuhet se është në lidhje me Krenar Çoçaj, të cilën lidhje ajo asnjëherë nuk ka arritur as ta konfirmoj e as ta pohojë për media.

Megjithatë, në fotot e fundit, Luana duket seksi, ka të veshur një fustan të bardh ku thekson linjat e saj më të bukura, sidomos gjoksin dhe të pasmet e saj bombastike. /GazetaExpress/

Te fundit


Kthehu lart