Luana si një kukull 'Barbie', habit të gjithë me pamjen e re - Gazeta Express

Luana si një kukull ‘Barbie’, habit të gjithë me pamjen e re

Ballina

Gazeta Express

22/07/2019 11:05

Luana Vjollca ka ndryshuar mjaft shumë dukjen e saj.

Në fotot më të fundit të realizuara, Luana vjen shumë ndryshe, si në stil të flokëve ashtu edhe në veshje.

Luana shihet në flokë të bardhë e të drejtë dhe me balluke, më të shkurtër se zakonisht.

Ajo ka zgjedhur një veshje mjaft ndryshe nga që jemi mësuar ta shohim, duke veshur një komplet të pantalloneve dhe këmishë në numër shumë të madh./Gazeta Express/

View this post on Instagram

#Vogue by @fioralbakryemadhi ?

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

View this post on Instagram

L?

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

View this post on Instagram

?

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on