Luana kap fshesën në mes të emisionit! - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

16/10/2019 14:26

Luana kap fshesën në mes të emisionit!

Rozë

Gazeta Express

16/10/2019 14:26

Luana Vjollca është ndër personazhet më të ndjekur të showbizit shqiptar.

Prezantuesja seksi i është rikthyer tashmë ekranit me sezonin e tretë të “Shiko kush luan”, një program që veq moderimit është edhe në autorësinë e plotë të saj, shkruan GazetaExpress.

A e keni paramenduar ndonjëherë bukuroshen se si duket ajo në shtëpi teksa pastron?!

Epo na shuajti kureshtjen!

Veq pamjes mahnitëse, lojërave me të ftuar edhe vetë Luana vjen me situata interesante.

Luana kapi fshisën në mes të emisionit të saj dhe pastroi studion.

Momentin mund ta shihni tek minuta 02:00.