Lottie e mahnitshme në bikine rozë - Gazeta Express
string(34) "lottie-e-mahnitshme-ne-bikine-roze"

Lottie e mahnitshme në bikine rozë

Yjet

Gazeta Express

28/06/2022 19:57

Lottie Moss ka treguar trupin e saj sensacional në bikine rozë

Ajo nuk është e huaj dhe nuk heziton për të treguar asetet e saj në rrjetet sociale.

Lottie Moss nuk i ka lënë vend imagjinatës me disa foto të nxehta që ka postuar në story të Instagramit.

Gjysmë motra e supermodelës së Kate Moss (24) ka treguar trupin e saj sensacional teksa është parë duke treguar asetet e saj. /GazetaExpress/