Lorik Cana: Bill Clinton, përgjithmonë mirënjohës


Gazeta Express
11 Qershor 2019 17:11

Bill Clinton po qëndron në Kosovë.

Ish-presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Bill Clinton, sot ka arritur në Kosovë. Clinton erdhi në Kosovë në kuadër të festimit të 20 vjetorit të çlirimit dhe hyrjes së trupave të NATO-s.

Futbollisti Lorik Cana përmes një postimi në Instagram, ka publikuar një fotografi nga arritja e Clintonit në Kosovë.

“Njeriu është kthyer!!! Bill Cilnton përgjithmonë mirënjohës. 1999-2019”, ka shkruar Cana.

Artikull i sponsoruar

Te fundit


Kthehu lart