Lori plot stil në klipin e ri


Gazeta Express
12 Korrik 2019 20:36


Prurjet e reja të këngëtarëve tanë këtë verë nuk kanë të ndalur.

Një këngë të re sapo solli edhe këngëtarja e njohur Loreta Kacka, e njohur si Lori, shkruan GazetaExpress.

Durrsakja, e cila prej vitesh jeton në Prishtinë erdhi plot stil si gjithmonë edhe në videon e kësaj kënge të punuar nga Emf Creative.

Këngë mban titullin “Thuja nanës” dhe është me tekst të Aida Barakut, muzikë nga Armend Regjepafiqi ndërsa e orkestruar nga Irkenc Hyka.

Lori tashmë ka nisur një sezon mjaft të ngjeshur me dasma e koncerte kudo në trojet shqiptare. /GazetaExpress/

Lori – Thuja Nanës (Official Video 4K)

Artikull i sponsoruar

Te fundit


Kthehu lart