Loredana, pa operacione plastike, krenohet me format pas lindjes


Gazeta Express
9 Tetor 2019 22:34

Njëra prej repereve më të përfolura për momentin, Loredana Zefi ka befasuar me një deklaratë të saj në InstaStory

Njëra prej reperëve më interesante shqiptare, e cila pos repit të saj në shqip, krijimin e saj e ka më të mirë në anglisht, ka treguar se nuk është një fanse e madhe e operacioneve plastike.

Krijuesja e hitit “Sonnerbille”, e cila i dha asaj famë jo vetëm në trojet shqiptare por edhe në vendet gjermanofolëse.

“Më e dobët se sa para shtatzënisë dhe këtë pa operacione plastike dhe pa ushtrime në palestër”, ka shkruar ajo mbi fotografi. /GazetaExpress/

Artikull i sponsoruar

Te fundit


Kthehu lart