Lluni sërish 'e djeg' me freestyle në sesionin e radhës të PINT - Gazeta Express

Lluni sërish ‘e djeg’ me freestyle në sesionin e radhës të PINT

Ballina

Gazeta Express

11/06/2019 12:04

Lluni ka treguar edhe një herë talentin e tij në muzikën rap dhe në ‘freestyle’.

Gjenerata e re e reperëve të labelit ‘PINT’ janë bërë sërish bahskë për një sesion të radhës të ‘freestyle’.

Lluni, Blleki, NS, Semiautomatic, Kreshnique kanë bërë një sesion fantastik në emisionin 72 sen, ku kanë marrë vëmendjen e shumë fansave të kësaj muzike, shkruan Gazeta Express.

Megjithatë, sërish ai që bie në sy është Lluni, reperi i talentuar i cili ka ‘gjuajtur’ disa rima të mrekullueshme.

Më poshtë i keni momentet kur Lluni ka mahnitur sërish me talentin e tij:

PINT | 72 Sen me Meriton Mjekiqin #GJONIBLACK PINT | 72 Sen me Meriton Mjekiqin #GJONIBLACK PINT | 72 Sen me Meriton Mjekiqin #GJONIBLACK