Linda Rama, në panair. Momentet kur blen librin dhe takohet me kritikun e Kryeministrit


Gazeta Express
17 Nëntor 2019 11:06

Linda Rama, bashkeshortja e kryeministrit te Shqiperise, ka qene nje nder vizitoret e Panairit te Librit.

Ne shoqerine e vajzes se saj, ajo eshte fotografuar teksa ka ndaluar ne stenden ku ka ekspozuar librin e tij me poezi, gazetari Andi Bejtja. qe njihet si nje kritik i hapur i kryeministrit Rama.

Tiranapost.al, ka publikuar fotot nga takimi mes Linda Rames dhe Bejtjas, qe eshte shoqeruar me buzeqeshje dhe me pas ka blere librin e tij.

thumbnail_Linda-Rama-1
thumbnail_Linda-Rama-3
thumbnail_Linda-Rama-2

Te fundit


Kthehu lart