Lewandowski i frikshëm, shënon dy gola për katër minuta - Gazeta Express

Sport

Gazeta Express

10/10/2019 21:08

Lewandowski i frikshëm, shënon dy gola për katër minuta

Sport

Gazeta Express

10/10/2019 21:08

Polonia është duke e mposhtur 2-0 Letoninë.

Është sulmuesi i Byaern Munich, Robert Lewandowski, ai që po shkëlqen për Poloninë.

Ai realizoi dy herë brenda katër minutave, në atë të 9-të dhe 13-të, për rezultatin 2-0. /Gazeta Express/