Lëvizja e radhës e Bashës, bën bashkë kryebashkiakët, çfarë pritet të ndodhë - Gazeta Express

Ballina

Gazeta Express

11/07/2019 11:17

Lëvizja e radhës e Bashës, bën bashkë kryebashkiakët, çfarë pritet të ndodhë

Ballina

Gazeta Express

11/07/2019 11:17

Mësohet se sot kreu i PD, Lulzim Basha do të mbledhë Kryesinë dhe kryebashkiakët e PD.

Burime bëjnë me dije se mbledhja do të zhvillohet sot në orën 16:00.

Ndërkohë nuk dihet se çfarë porosish do japë Basha, në një kohë kur opozita ka deklaruar se kryebashkiakët e saj nuk do i lirojnë zyrat, pasi nuk i njohin zgjedhjet e 30 qershorit.