Leonora tregon se si quhet kënga e saj e re me Sabri Fejzullahun - Gazeta Express

Ballina

Gazeta Express

06/11/2019 21:35

Leonora tregon se si quhet kënga e saj e re me Sabri Fejzullahun

Ballina

Gazeta Express

06/11/2019 21:35

Këngëtarja Leonora Jakupi ka paralajmëruar që disa ditë se do të kthehet me një këngë të re

E për këtë sonte këngëtarja ka treguar më shumë për këngën dhe a do të jetë ajo e vetme që do ta këndojë apo me të do të jetë edhe Sabri Fejzullahu.

“ ‘Simpatia e shkolles’ është kënga e cila do te publikohet ditën e premte në orën 18:00 me legjendën e muzikës tonë Sabri Fejzullahu”, ka shkruar Leonora në faqen e saj në Instagram.

View this post on Instagram

“Simpatia e shkolles” eshte kenga e cila do te publikohet diten e premte ne oren 18:00 me legjenden e muzikes tone @sabrifejzullahu_official Dua sinqerisht dhe pafundesisht te falenderoj Sabrianon per dashurine pozitivitetin dhe motivimin qe ai me jep jo vetem mua por te gjithe kolegeve dhe publikut anekend ! @shpetimdesku per perkushtimin dhe profesionalizmin e pashoq i cili eshte edhe producent i kenges @kreshnikavdiu per kengen dhe tekstin e cila pritet te jetê nder kenget me te degjuara te kesaj kohe , po ashtu #ardiankastratin per orkestrimin. Uroj qe ashtu sic na ka pelqyer neve te gjitheve si ekipe te ju pelqej edhe juve te dashur miq! @sabrifejzullahu_official @shpetimdesku @deskuarta @kreshnikavdiu @festimisufiofficial @arber_bytyqi_mua @kacilleshi @elaa_kosovo @nkosovshow

A post shared by Leonora Jakupi (@leonorajakupi) on

Këngëtarja mandej ka falndëruar pafundësisht Sabrinë që për të është motiv.

“Dua sinqerisht dhe pafundësisht te falënderoj Sabrianon për dashurinë pozitivitetin dhe motivimin qe ai me jep jo vetëm mua por të gjithë kolegeve dhe publikut anekënd! Shpëtim Desku për përkushtimin dhe profesionalizmin e pashoq i cili është edhe producent i këngës, Kreshnik Avdiun për këngën dhe tekstin e cila pritet të jetë nder këngët më të dëgjuara të kësaj kohe , po ashtu Ardian Kastratin për orkestrimin”, ka shkruar tutje Leonora. /GazetaExpress/