Kthehu lart

Xharra tregon për mosmarrëveshjet ndërmjet AKI’së dhe Policisë së Kosovës (Video)

Xharra tregon për mosmarrëveshjet ndërmjet AKI’së dhe Policisë së Kosovës (Video) GazetaExpress

Në emisionin “Komiteti” – i drejtuar nga Berat Buzhala – prodhim i Gazetës Express për RTV Dukagjini, kryeredaktorja e gazetës ‘Zëri’, Arbana Xharra, ka folur për raportet ndërmjet Agjencisë Kosovare të Inteligjencës dhe Policisë së Kosovës.

Ajo ka komentuar ndalimin me sukses të disa sulmeve terroriste nga Policia dhe AKI.

Xharra ka folur rreth bashkëpunimit, por edhe mosmarrëveshjet që kanë pasur këto dy institucione shtetërore.

Për më shumë ndiqeni videon e mëposhtme:


    Data: 31 Janar 2017 22:21
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera